МОЯ ТВОРЧЕСКАЯ ЛАБОРАТОРИЯ

          " Каждая цивилизация в определенном возрасте имеет возможность возвысить, или разрушить себя. Если делается выбор в пользу возвышения, то возникает импульс, позволяющий появиться учениям об утерянных законах сущего".    ( Высший разум, ченнелинг).      
                                                                            М.И. Беляев ©

Home News

Рецепт юшки з голови осетра. Юшка з осетра.

21.12.2018

Складові:

Голова осетра - 1 Штука Цибуля ріпчаста - 1 Штука Морква - 1 Штука Картопля - 3-4 Штук Зелень свіжа - 20 Грам (цибуля, кріп, петрушка) Перець чорний мелений - 1-2 пучок Сіль - 1 Чайна ложка (за смаком) Лавровий лист - 1 Штука

Кількість порцій: 4

За допомогою саме цього рецепта ви зможете.

Спосіб приготування:

Якщо у вас тільки голова осетра, цей етап ви можете пропустити. У кого цілий осетер, насамперед відрізаємо голову, плавники і хвіст. Видаляємо зябра, ретельно промиваємо голову під водою. Викладаємо голову, хвіст і плавники в каструлю, заливаємо все це водою. Ставимо на плиту і чекаємо моменту закипання. Як тільки вода закипить, зменшуємо під каструлею вогонь і починаємо збирати піну. Коли піна вже не буде з'являтися, додаємо половину очищеної цибулини і половину моркви. Варимо хвилин 20. Слідом додамо половину солі, перець, стебла від зелені і лавровий лист. Варимо хвилин 20-25. Проціджуємо рибний бульйон в іншу каструлю. Почистимо картоплю, нарізаємо його невеликими кубиками. Частину, що залишилася морква наріжемо так, як вам подобається: можна кубиками, можна тонкими пластинками. Відправляємо картопля і морква в каструлю з бульйоном. Туди ж додаємо нарізану тонкими смужками лук. Поки овочі в бульйоні варяться, розбираємо голову і хвіст, дістаємо шматочки м'яса. Відправляємо їх в каструлю з юшкою. І продовжуємо варити до готовності картоплі. Можна додати в юшку трохи дрібно нарубаної зелені. Іншу зелень додамо в тарілки при подачі. Подаємо вуха до столу, як вам подобається. Жіноча половина моєї родини любить ось таку юшку: прозору і дієтичну. А я додаю розрізане варене яйце і шматочок вершкового масла.

Ну, і про зелень не забувайте.

список рецептів

Осетер - це не тільки смачна риба, а й дієтичний продукт. Його калорійність складає всього 90 ккал на 100 грам риби. Страви з осетра стануть справжньою окрасою святкового і повсякденного столу, а також з його допомогою можна урізноманітнити раціон харчування. Для правильного приготування риби необхідно знати деякі тонкощі процесу. Осетер можна готувати цілком, фарширувати, запікати, готувати окремими стейками в залежності від ваших уподобань і смакових пристрастей. Рецепти страв з осетра різноманітні.

вуха

Юшка з осетра з давніх часів вважалася царської їжею.

Складові:

Час приготування юшки залежить від розміру риби. Можна готувати страву з цілого осетра або використовувати тільки рибну голову. Це досить вигідно, адже з однієї рибини можна приготувати відразу дві страви - юшку і друге з тушки.

приготування:

Для початку необхідно цілу рибу обдати окропом, щоб видалити слиз. Це також полегшить подальшу очистку осетра. Потім відокремити хвостовий плавець і хвіст. Нарізати тушку на середні шматки, добре промити і поставити на вогонь. Юшка з осетра готується досить швидко і буде родзинкою на святковому столі. Під час приготування може утворюватися піна, її потрібно акуратно зняти, щоб юшка була прозорою. Слід дочекатися закипання води, а потім додати в суп нарізану картоплю, ріпу і морква. Юшка повинна варитися на повільному вогні, бажано накрити каструлю кришкою. Час варіння варіюється від 20 до 30 хвилин в залежності від розміру риби. Поки готується вуха, можна приготувати для неї зажарку, це додасть насиченого смаку. Для засмажкою необхідно на рослинній олії обсмажити моркву і цибулю. Королівська вуха подається тільки в гарячому вигляді.

З осетра можна приготувати простий суп. Таке блюдо відмінно підійде для дієтичного харчування і не спричинить за собою негативних наслідків у вигляді зайвих кілограмів. Суп з осетра користується великою популярністю в нашій країні, подавати його слід з зеленню і приправами.

Страви з цілого осетра часто готують для весільних урочистостей. На весільних столах можна побачити фаршированого осетра, прикрашеного овочами. Також урочисті страви з осетра можна готувати традиційним способом.

Складові:

приготування:

Рибу разом з шкірою і хрящами нарізати, помістити в каструлю, залити водою, додати коріння і посолити. Варити близько 50 хвилин. Готового осетра необхідно охолодити, після видалити шкіру, хрящі і нарізати середніми шматочками. Огірки (брати тільки свіжі), варену картоплю і моркву потрібно нарізати середніми кубиками, потім додати до осетрові, заправити майонезом або сметаною, ретельно перемішати і викласти на блюдо.

Прикрасити апетитне блюдо можна листям салату.

Швидкий рецепт приготування осетра в духовці. Готувати рибу в духовці дуже просто і потрібно мінімальну кількість часу. Для приготування осетра в духовці потрібно:

приготування:

Осетер ретельно вимити і видалити жабра, луски, нутрощі, а також хрящі. Осетер посолити і поперчити зовні і зсередини, можна використовувати рибні спеції для додання рибі аромату. Вичавити лимонний сік і полити їм осетра. Розігріти духовку. Викласти рибу на деко черевом вниз. Потім полити сметаною, в разі потреби можна збризнути маслом.

Час готування буде залежати від розміру риби. Запекти осетра можна за 15-20 хвилин.

Фарширований осетер запечений в духовці - це красиве і вишукане блюдо, його можна готувати на урочистості. Щоб надати ще більш делікатного смаку, для фарширування можна використовувати невеликий шматочок філе сьомги. Перед тим як приготувати осетра в духовці, важливо ретельно підготувати тушку, від цього буде залежати не тільки смак, але і вид. Фарширований осетер і запечений осетер - це кращі рибні страви.

  Приготування риби в духовці зберігає всі вітаміни і корисні мікроелементи. Це смачна і корисна їжа!

запечена осетер

Складові:

приготування:

Рибу промити під проточною водою, натерти сіллю і залишити на 10 хвилин. Також можна обдати осетра окропом для швидкого позбавлення від слизу. Процедура отримання опіків повторюється кілька разів. Потрібно видалити пластинки хребта. Кістки не видаляти. Цілу рибу натерти сіллю і різноманітними спеціями, для соковитості можна використовувати соуси до смаку. Всередину риби покласти спеції і вершкове масло. Також зафаршіровать рибу скибочками лимона, орегано, розмарином і петрушкою. Розріз на череві можна закріпити зубочистками, щоб не випала начинка. Металевий лист застелити фольгою, злегка збризнути її рослинним маслом. Викласти осетра можна півколом або ж рівно, якщо це дозволяє деко. У готовому вигляді він буде зберігати первинну форму.

Приготування осетра в духовці займе не більше півгодини. Перед подачею на стіл його необхідно охолодити, для прикраси можна викласти рибу на листя салату. Смачного!

Осетер можна фарширувати, запікати, варити, готувати з нього суп або холодець. Це відмінний варіант страви на святковий стіл.

Осетер відноситься до делікатесних видів риб. Ціни на нього відчутно кусаються, тому страви з осетрини рідко зустрінеш на повсякденному столі. В основному, її готують для різних святкових і урочистих випадків.

Затребуваність осетра пояснюється високою біологічною цінністю м'яса і його своєрідним смаком. У осетрини знаходяться комплекси незамінних амінокислот (в тому числі сірковмісні), вітаміни A, PP, E і В, а також такі необхідні людині мінерали, як фтор, залізо, магній і кальцій. Смак осетра мало нагадує звичну всім рибу, швидше за його можна порівняти зі смаком м'яса великих наземних тварин. Такий ефект осетрини забезпечує великий вміст глютамінової кислоти.

Юшка з осетрини виходить наваристою, але не дуже жирною. Така риба прекрасно поєднується з основними інгредієнтами супу, тому можна сміливо експериментувати, доповнюючи і змінюючи звичні рецепти юшки.

Юшка з осетрини звичайна

Мало чим відрізняється від звичайної рибної юшки. Єдиний виняток - використання селери (або пастернаку). Білі коріння надають супу приємний пряний присмак, ідеально поєднується з ніжною осетриною.

Інгредієнти на 1,5 л. супу:

Закип'ятити воду, покласти в неї великі шматки осетрини. Варити на середньому вогні.   нарізати кубиком, його черешок - великими шматочками. Морква і порей нашаткувати кружечками. Зелена частина цибулі-порею не використовується. Підготовлені овочі додати в суп. Посолити і приправити за бажанням. Варити до готовності. Юшку розлити по порційних тарілках, поклавши в кожну по шматку осетрини і ложці вершкового масла. Прикрасити зеленню і подати з коржиками або чорним хлібом.

Юшка з осетрини з сиром Чеддер

Для цього рецепта підійде не тільки сир Чеддер, але і будь-який інший сорт м'якого сиру з нейтральним смаком. Перець чилі перед закладкою потрібно спробувати і, виходячи з переваг, скорегувати його кількість. Можливо, цілий стручок не знадобиться.

Інгредієнти на 1,5 л. супу:

Стейки з осетрини - 3 шт. Рис довгозерний (суміш білого і дикого) - 50 - 100 м Петрушка свіжа - 50 г. Морква - 1 шт. Перець гіркий чилі - 1 стручок. Насіння фенхелю - 1 ч. Л. Цибуля ріпчаста - 1 шт. Оливкова олія або вершкове - 30 мл. або 50 м відповідно. Вода - 1,5 л. Сир Чеддер - 100 г.

приготування:

Закип'ятити воду, покласти в неї стейки осетрини, спеції і сіль, варити на середньому вогні. На сковороді розігріти масло і злегка обсмажити в ньому кубики моркви і цибулі разом з насінням фенхеля. Овочі додати в суп. Через 10 хвилин всипати колечка гіркого перцю і рубану петрушку. Варити до готовності. Окремо в підсоленій воді відварити суміш білого і дикого довгого рису. Сир Чеддер нарізати брусочками або кубиками. У глибоку тарілку покласти пару ложок рису, стейк з осетрини і сир Чеддер, залити до смаку бульйоном з овочами. Блюдо при подачі обов'язково повинно бути гарячим, щоб сир був трохи розплавлений.

Юшка з осетрини святкова

Назва страви говорить сама за себе - невигадливий, але смачний суп для особливого випадку або просто для підняття настрою. У рецепті присутні креветки. Спочатку для юшки краще взяти неочищені креветки, так як вони віддадуть страви більше смаку, ніж пакетовані хвостики.

Чистити їх чи ні - справа смаку. Можна подати на манер тайського тому яма прямо в панцирі, а можна злегка відварити, очистити і додати в юшку.

Інгредієнти на 1,5 л. супу:

Філе осетра - 300 м Дрібні креветки в панцирі - 300 м Селера - 150 м (половинка середнього кореня). Морква - 1 шт. Кінза (зелений коріандр) - 50 г. Розмарин - гілочка. Олія - ​​30 мл. Лук порей - 1 шт. Імбир свіжий. Лимон або - 1 шт. Сіль і улюблені спеції за вибором. Вода - 1,5 л.

приготування:

Заморожені креветки обдати окропом і очистити від панцира. Закип'ятити воду. Філе осетра нарізати на невеликі шматочки і покласти в каструлю разом з креветками. Гілочку розмарину потримати в добре розігрітій олії, щоб вона віддала йому всі свої аромати. У ароматизированном маслі пасерувати білу частину цибулі-порею і морква. До золотистого стану доводити не потрібно. Овочі перекласти в юшку. Селера нарізати кубиком і також додати в юшку. За 5 хвилин до готовності всипати рубану кинзу і тертий імбир. Подавати з грінками з білого хліба, за бажанням приправивши вуха лимонним соком або винним оцтом.

З осетриною - дуже легкий і простий супчик, який за традицією вариться з голови і хвоста риби. Пропонуємо вам кілька рецептів його приготування.

Рецепт юшки з осетрини

Складові:

свіжий осетер - 400 г; цибулина - 1 шт .; морква - 1 шт .; паста томатна - 1 ст. ложка; масло вершкове - 2 ст. ложки; картопля - 2 шт .; спеції.

приготування

Беремо рибну голову або хвіст, гарненько промиваємо і кладемо в каструлю. Потім заливаємо водою і ставимо на середній вогонь. Варимо бульйон хвилин 20-25 і, як тільки він закипить, зменшуємо полум'я і накриваємо кришкою, щоб риба не розвалилася. Не забуваємо посолити і поперчити за смаком. Не гаючи часу даремно, підготуємо поки овочі для супу: моркву натираємо на тертці, а цибулю дрібно шаткуємо. Далі робимо зажарку на вершковому маслечко і близько 7-10 хвилин, підсолюючи за смаком.

Одночасно з цим чистимо картоплю і ріжемо його невеликими кубиками. Як тільки рибний бульйон буде готовий, акуратно виймаємо рибу, очищаємо її від шкірки, кісток і поділяємо на більш дрібні шматочки. Після цього знову повертаємо осетра назад в каструлю і додаємо в бульйон подрібнену картоплю і овочеву зажарку. Тепер підсилюємо вогонь і доводимо суп до кипіння. У готову юшку з осетрини додаємо свіжу зелень і подаємо до столу.

Юшка з осетрини з рисом

Складові:

тушка осетрини - 1 шт .; цибулина - 2 шт .; картопля - 4 шт .; морква - 1 шт .; рис - 3 ст. ложки; лавровий лист - 1 шт .; зелень - за бажанням; лимон - для прикраси; спеції.

приготування

Рибу добре промиваємо і чистимо. Потім відокремлюємо хвіст, голову і плавники і кладемо їх в киплячу воду. Підсолюємо рибу за смаком   і варимо приблизно 30 хвилин. Далі бульйон акуратно проціджуємо. Картоплю і моркву миємо, чистимо і нарізаємо невеликими кубиками. Ріпчасту цибулю очищуємо від лушпиння, промиваємо і одну цибулину дрібно шаткуємо, а другу залишаємо цілком.

Тулуб риби розрізаємо порційними шматочками. Зелень промиваємо, обсушуємо і подрібнюємо. Бульйон знову доводимо до кипіння і кидаємо в нього картоплю, моркву, цибулю і відварний рис. Додаємо перчик горошком і шматочки осетрини. Накриваємо каструлю кришкою і варимо юшку до готовності приблизно хвилин 15-20. Потім посипаємо супчик свіжою зеленню, перемішуємо і знімаємо з вогню. Даємо страві постояти приблизно 5 хвилин, розливаємо по тарілках, кидаємо лимончик і подаємо на стіл.

Схожі статті

    © Беляев М.И., "МИЛОГИЯ"
           Сайт ЯВЛЯЕТСЯ ТВОРЧЕСКОЙ МАСТЕРСКОЙ АВТОРА, открытой для всех посетителей. Убедительная просьба сообщать  о всех замеченных ошибках, некорректных формулировках.
          Книги " Основы милогии ", " Милогия " могут  быть высланы в Ваш адрес наложенным платежом,
e-mail: [email protected]   
rss