МОЯ ТВОРЧЕСКАЯ ЛАБОРАТОРИЯ

          " Каждая цивилизация в определенном возрасте имеет возможность возвысить, или разрушить себя. Если делается выбор в пользу возвышения, то возникает импульс, позволяющий появиться учениям об утерянных законах сущего".    ( Высший разум, ченнелинг).      
                                                                            М.И. Беляев ©

Зебра чапмана

Опубликовано: 23.08.2018

← повернутися до списку тварин

Джульєта і Глорія

найкращі подруги

Джульета

обожнює червоні прикраси

Загальні факти

Класифікація: Ссавці (Mammalia), Непарнокопитні або непарнопалі (Perissodactyla)

Континент: Африка

Ареал: рівнини

Місце проживання: дика тварина

Охоронний статус: найменший ризик

Вид: Зебра Чампана (Лат. Equus quagga chapmani. Анг. Chapman's zebra)

Довжина тіла: 2-2,4 м, хвоста – 47-57 см,

Висота в загривку: 120-140 см

Вага однієї зебри: 350 кг

 

Смугастий африканський кінь

«Тигровий кінь» (лат.  Hippotigris ) - саме так у давнину називали зебру.   Суперечка про зеброві смужки - майже така ж давня, як суперечка про яйце і курку, і така ж безвихідна. Одні вважають, що зебри білі в чорну смужку.  Біологи давно намагалися знайти пояснення її незвичайному забарвленню і висунули кілька припущень. Відповідно до одного з них, смугастим зебрам легше шукати своїх побратимів. Інші вважають, що смугастість ускладнює хижакам вибір однієї тварини в стаді.

Джульєта.

Допитлива, але обережна. П о своїй натурі Джульэта дуже полохлива, тому до неї складно наблизитися, так як вона одразу ж тікає.  Джульєта обожнює червоні прикраси і тому, коли випадає така нагода,  дозволяє прикрасити себе яскравою квіткою або чимось ще, але обов'язково червоного кольору.

Глорія.

Ім'я  Глорія  з латинської мови означає  щастя слава , а зі слов'янської мови —  квітка . Так і наша Глорія - чарівна, як квітка, і кожному, кому вона продемонструє свою прихільність принесе щастя, або ж навіть прославить його.   Глорія вирізняється стриманістю і обережністтю. Вона в деякій мірі товариська, дуже розважлива та поміркована.

Улюблені сімейні страви

Трав'яниста рослинність і листя дерев.

Улюблені розваги

Ходити на водопій, пастися на траві. І вдень, і вночі в прямому сенсі слова, бо зебрам все одно котра година.

 

А чи знаете ви?

1. Муха цеце ніколи не нападає на зебру, просто вона сприймає зебру як мелькання чорно-білих смуг.

2. Квагга — є вимерлим видом зебри. Цей вид був повністю був винищений людьми незважаючи на те, що їх популяція оцінювалася в декілька млн голів.

3. У кожної зебри смугастий візерунок на тілі абсолютно унікальний і точно такого більше немає більше ні в однієї зебри. Зебри здатні відрізняти своїх побратимів по стаду саме за смужками. Точно так і маленьке лоша впізнає свою маму.

4. Середня тривалість життя зебр становить 25 років, проте в неволі вони можуть прожити і до 35-40.

5. Зебри можуть розвивати швидкість до 80 кілометрів на годину.

6. Навіть потрапивши в лапи хижака, зебра не здається. Копитами задніх ніг вона запросто може зробити лева беззубим, а більш дрібного хижака і поготів убити. А ще її шкура дуже міцна – її важко прокусити навіть крокодилові.

7. Зебри дуже сімейні. Деякі особини можуть утворювати сім’ї на все життя. І не дивлячись на те, що в стаді може бути тисяча голів, але всі вони розділені на невеликі сім’ї.

8. Маленькі лошата народжуються не з чорними смугами, як у дорослих особин, а з рудо-коричневими. Після народження лошата вже через півгодини починають ходить і пити мамине молоко. А молоко, яким годують зебри своїх лошат, має не білий, а рожевий колір.

 

Про що говорять легенди

Зебра відома кожному, так як вона символ літери З в алфавітах багатьох мов світу. У повсякденній мові французів та іспанців, сказати про кого-небудь «чудний, як зебра», значить, приписати йому загадковість і дивність. «Тигровий кінь» (лат. Hippotigris) - саме так у давнину називали зебру. Тигр, в ті часи, означав те ж саме, що і сьогодні, а «Гіппо» було ім'ям коня. Історики середньовіччя довго ламали голови, намагаючись вгадати, про яку все ж таки тварину йде мова. Про тигра розміром з коня або про коня з норовом тигра?

А ось яку історію нам розповів один наш знайомий

"Отже, сталося це давно, коли світ був молодий. Всі рослини, навіть квіти, були зелені, а звірі сірі. Але одного разу квіти вдивилися в небо і помітили, яке воно красиве: не просто блакитне, а багряне, коли сонце сідає, темне в дощ і золотисте - в сонячний день. Квіти першими помітили це і першими стали кольоровими. На квіти і небо задивилися тварини й птахи і теж розфарбували свої хвости і шкури. Тільки зебра все ніяк не могла вибрати колір який їй би сподобався.

Спочатку вона захотіла бути чорною, як пантера, що перейняла колір африканської ночі.

- А що, не марко, - міркувала зебра. - Практично, а якщо забруднишся, то не помітно.

І, дійсно, стала вона чорніти. А коли ціла смужка на її сірый морді стала чорною, вона пішла до моря і побачила білосніжну чайку.

- А який гарний білий колір, чистий і помітний! На мене всі відразу звернуть увагу, якщо я буду білою. Нехай марко, але не жарко! - вже інакше міркувала зебра.

І стала біліти її сіра шкурка. Але встигла додатися лише одна біла смужка. Тому що, як тільки зебра відійшла від моря, вона побачила ворону, таку елегантну в своєму чорному фраку. ... І захотілося зебрі виглядати підкреслено суворої і стрункою. Варто було їй так подумати, як додалася ще одна смужка - чорна, як вороняче крило.

Яких ще білих і чорних тварин і птахів зустріла зебра на своєму шляху, здогадайтеся самі. Але через свій непостійний "смугастий" характер вона і отримала таку смугасту шкуру.

Характер у зебри і зараз не дуже змінився. Вона заздрить крокодилу, тому що він зелений, бурому ведмедю теж. Добре, що на шкурі у зебри немає вже вільного місця, а то б вона обов'язково запозичила б собі якусь кольорову латочку."

Где купить автомобильный держатель iphone 4

К сожалению, в свое время я не получил никакого образования - закончил 9 классов и все. Поэтому мне не оставалось ничего, как найти работу без образования, и устроился таксистом. Сразу же мне понадобился

Тур по Украине

В последнее время, люди выезжая отдыхать в отпусках, стараются не просто полежать в комфортной гостинице, или на теплом песке, а как можно сильнее слиться с природой, ощутить ее дух и набраться ее

Где купить бленду для фотоаппарата

Я себе заказывал здесь бленду вот для фотоаппарата, заказывал бленду EW-60C для Canon EF-S 18-55mm f/3. 5-5. 6, материал у нее пластик,

Пузырчатая пленка
Воздушно-пузырьковая пленка является дешевым и достаточно эффективным способом утеплить окна на зиму, однако, хотя она и пропускает свет, но видимость из окна становится размытой. Воздушно-пузырьковая

Права на лодку
Если вы стали счастливым обладателем лодки (или же планируете им стать), не спешите сразу же спускать её на воду и отправляться в плавание. Во избежание неприятностей с инспекторами ГИМС, которые патрулируют

Пхукет на карте
Туризм в наше время и в нашей стране весьма развит и популярен. Разумеется, что несмотря на глубокие знания наших современников в области географии, нередко возникает вопрос, например, где находится

Охрана труда обучение
Динамика современного мира весьма заметна в экономических отношениях и в постоянных изменениях законодательной базы, регулирующие данную сферу. Поэтому ответственным специалистам необходимо постоянно

Программа обучения по охране труда руководителей и специалистов
В эпоху новых технологий и  сложных производственных систем, когда на внутриорганизационные отношения воздействуют колебания мировой экономики, требования потребителей и  трудовые соглашения,

Программа обучения по охране труда специалистов
Мы не устаем повторять, что у каждой компании в каждый момент времени имеется всего одно серьезное ограничение, которое не позволяет ей развиваться. Всегда нужно начинать именно с нахождения этого ограничения.

Расстояние
Разного рода легковой и грузовой автомобильный транспорт в нашей стране весьма развит и популярен. Разумеется, что несмотря на высокую технологичность и надежность современных автомобилей они также ломаются

    © Беляев М.И., "МИЛОГИЯ"
           Сайт ЯВЛЯЕТСЯ ТВОРЧЕСКОЙ МАСТЕРСКОЙ АВТОРА, открытой для всех посетителей. Убедительная просьба сообщать  о всех замеченных ошибках, некорректных формулировках.
          Книги " Основы милогии ", " Милогия " могут  быть высланы в Ваш адрес наложенным платежом,
e-mail: [email protected]   
rss