МОЯ ТВОРЧЕСКАЯ ЛАБОРАТОРИЯ

          " Каждая цивилизация в определенном возрасте имеет возможность возвысить, или разрушить себя. Если делается выбор в пользу возвышения, то возникает импульс, позволяющий появиться учениям об утерянных законах сущего".    ( Высший разум, ченнелинг).      
                                                                            М.И. Беляев ©

25 способів самостійно поліпшити розмовну англійську

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited.

Якісний курси розмовної англійської мови дуже важливий, оскільки дозволяє краще доносити свої думки і ідеї співрозмовника. Коли кожне речення доводиться видавлювати з себе через муки відновлення в пам'яті слів і зворотів, ми відчуваємо себе невпевнено і неспокійно, в той час як нам хотілося б на рівних брати участь в англомовних дискусіях і ділитися враженнями з друзями.

Коли кожне речення доводиться видавлювати з себе через муки відновлення в пам'яті слів і зворотів, ми відчуваємо себе невпевнено і неспокійно, в той час як нам хотілося б на рівних брати участь в англомовних дискусіях і ділитися враженнями з друзями

Фото: Depositphotos

Пропонуємо вам 25 способів поліпшити ваш англійський самостійно, зібрані виданням British English Coach .

  1. Записуйте себе, коли ви говорите по-англійськи

Прослуховування себе по початку здасться вам дивним, але ви звикнете. Прослухайте коротку аудіозапис носія англійської мови, а потім запишіть себе, повторивши його фразу, проаналізуйте відмінності і спробуйте знову. Згодом ваше вимова ставатиме все краще і краще. Відмінним інструментом для подібних записів є Soundcloud. https://soundcloud.com/

2. Читайте вголос, особливо діалоги

Читання вголос - це не те ж саме, що бесіда, але це дуже корисно для вправи голосових м'язів. Читайте в голос по 5-10 хвилин в день, і ви помітите, вимова яких звуків вам дається найважче. Знайдіть транскрипцію діалогів і потренуйтеся читати їх з одним, це також корисно для запам'ятовування часто використовуваних англійських виразів.

3. Співайте англійською, поки ви в душі або за кермом

Вірші популярних пісень часто використовують розмовну лексику, тому ви можете вивчити часто вживаються розмовні фрази, поки співаєте. Крім того, людська пам'ять влаштована так, що запам'ятовування слів, що звучать під музику, дається легше, ніж просто заучування віршів без музики.

4. Дивіться короткі відео і повторюйте те, що почули

You Tube - прекрасний ресурс для вивчення іноземних мов, і у вас, швидше за все, вже є улюблені канали. Дуже корисно також переглядати короткі відеоролики англійською і заучувати їх. У довгих відео вашу увагу може розсіюватися. Ключ до успіху в цій вправі - слухати дійсно уважно і фокусуватися на словах і вимові.

5. Вивчіть головні і приголосні звуки англійською

Фонетична таблиця - список голосних і приголосних звуків англійської мови. Вивчення того, як вимовляються ці звуки, допоможе вам говорити по-англійськи чистіше.

6. Вивчіть і навчитеся помічати schwa

Чи знаєте ви, що таке schwa? Це найпоширеніший звук в англійській мові.

Ми весь час використовуємо його в таких словах, як teacher і around.

7. Вивчіть "сильні" і "слабкі" форми слів

Англійська - мова голосових виділень і наголосів, а це значить, що ми можемо використовувати "сильні" і "слабкі" форми деяких слів. Потрібно чітко розуміти, які слова варто виділяти в кожному реченні.

8. Вивчіть правила наголоси

Коли в слові більше однієї голосної, дуже важливо знати, на яку з них варто ставити наголос. Це не складно вивчити, якщо звертати увагу на маленьку вертикальну риску. яку розміщують над ударної гласною в транскрипції.

9. Вивчіть наголоси в пропозиціях

У кожному реченні в англійській прийнято виділяти голосом слово або фразу, таким чином допомагаючи слухачеві зрозуміти, що є важливо всього. Якщо виділити не те слово або не виділить нічого, слухач може заплутатися або неправильно зрозуміти сказане вами.

10. Вивчіть стійкі комунікативні вираження і користуйтеся ними

Ці вирази завжди активно використовуються під час розмови, тому їх знання розширює ваші можливості в бесіді. Не забувайте, що крім значення і комунікативної функції цих фраз, необхідно також вивчити їх правильну вимову.

11. Вивчіть типові фрази

Слова не люблять самотності, вони вважають за краще «зависати» з друзями, як люди. Слова, у яких склалася близька дружба, потрібно знати і використовувати правильно.

12. Замініть звичайні дієслова фразовими

Багато людей, які вивчають англійську, не можуть зрозуміти, чому носії мови використовують так багато фразових дієслів у той час, як є звичайні з тим самим значенням. Англійська багато взяв з латинської, тому історично так склалося, що в ньому багато фразових дієслів, і якщо ви хочете розуміти носіїв цієї мови, то ці дієслова потрібно знати і використовувати.

13. Завчіть короткі автоматичні відповіді

Багато носії мови відповідають на питання автоматично: right, OK, no problem, alright, fine thanks, just a minute, you're welcome, fine by me, let's do it !, yup, no way! you're joking, right ?, Do I have to? і т. п. Завчіть ці відповіді і використовуйте їх.

14. Практикуйте використання оповідного стилю, розповідайте історії англійською

Люди створені для того, щоб ділитися історіями з життя. Зазвичай для розповіді використовуються різні форми минулого часу, але іноді це може бути і нині. Вивчіть тонкощі їх використання і практикуйтеся в оповіданнях.

15. Навчіться робити паузи

Вимову англійських слів швидко не робить вас хорошим спікером. Завжди потрібно знати, де зробити паузу для того, щоб слухач обдумав сказане вами, відповів або спробував вгадати, що ви скажете далі. Уявіть, що ви актор на сцені - саме так потрібно говорити англійською.

16. Навчіться "з'єднувати" слова

Об'єднувати декілька слів в одне або викидання "зайвих" слів часто використовується в розмовній англійській. Прикладом тут може послужити фраза Nice to meet you, в якій викинули It is за "непотрібністю". Таких фраз багато, вивчіть їх і використовуйте.

17. Вивчіть типові помилки вимови англійських слів для носіїв вашого рідної мови

Носії різних мов мають різні складнощі з вимовою англійських звуків. Ознайомтеся з типовими помилками носіїв російської при вимові англійських звуків і постарайтеся їх усунути.

18. Виберіть акцент, який вам подобається, і імітуйте його

У нас завжди є емоційний зв'язок з представниками різних національностей. Вибираєте, яке вимова англійського вам ближче - американське або британське - і постарайтеся його дотримуватися.

19. Знайдіть актора або актрису, які вам подобаються, і визначте, що робить їх хорошими спікерами

Ви хочете звучати, як Барак Обама, Стів Джобс або Бейонсе? Виберіть для себе і спробуйте повторювати їх мовні звороти і акцент.

20. Використовуйте дзеркало або аркуш паперу, щоб визначити звуки, вимовлені з придихом

В англійській є багато звуків, які необхідно вимовляти з придихом, вивчіть їх і навчитеся правильно вимовляти.

21. Практикуйтеся в вимові Tongue twisters

Tongue twisters - спеціальні фрази, розроблені для поліпшення вимови англійської мови та деяких його найважчих звуків.

Спробуйте швидко сказати: What a terrible tongue twister. What a terrible tongue twister. What a terrible tongue twister.

22. Виголошуєте вголос імена, дати і цифри

Це може виглядати як дуже примітивний рада, але якщо ви не будете практикуватися в вимові дат, цифр та імен часто, ви можете забути, як їх вимовляти.

23. Вивчіть типові інтонаційні прийоми

Інтонація - досить складна складова англійської мови, але вона дуже важлива для вираження емоцій і почуттів мовця.

24. Вивчіть артикуляційні прийоми

Артикуляція допомагає нам вимовляти різні звуки, вона складається з нерухомих елементів, які впливають на звучання, наприклад, зубів, а також з тих, положення яких можна поміняти - губи і язик.

25. Після вивчення прийомів артикуляції, навчитеся робити руху, які використовують носії англійської мови при розмові.

З цим завданням вам допоможе впоратися це відео.

Читайте також на ForumDaily:

Як в США зануритися в мовне середовище і не потонути: 6 уроків від Skyeng

Що потрібно знати для навчання в США і як підтягти свою англійську перед надходженням

Як підготувати дитину до майбутнього і до чого тут англійську мову?

Виїхати в США і не загубитися: як вивчити англійську для еміграції

Як вивчити англійську мову, не маючи здібностей і бажання: спосіб для тих, хто «не може»

Як за два місяці покращити англійську, щоб отримати роботу в американській компанії

Як школа Skyeng допоможе вам влаштуватися на роботу в США

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Вибирайте опцію «Пріоритет в показі» - і читайте нас першими. І не забудьте підписатися на ForumDaily Woman - там вас чекає маса позитивної інформації.

You're joking, right ?
Do I have to?
    © Беляев М.И., "МИЛОГИЯ"
           Сайт ЯВЛЯЕТСЯ ТВОРЧЕСКОЙ МАСТЕРСКОЙ АВТОРА, открытой для всех посетителей. Убедительная просьба сообщать  о всех замеченных ошибках, некорректных формулировках.
          Книги " Основы милогии ", " Милогия " могут  быть высланы в Ваш адрес наложенным платежом,
e-mail: [email protected]